Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Arrow Cottage, Witton le Wear

Snadná online rezervace Arrow Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Witton le Wear bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Arrow Cottage (Chalupy), ubytování Witton le Wear, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Arrow Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Arrow Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Arrow Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Arrow Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.3

Arrow Cottage (Chalupy), Witton le Wear

Witton le Wear, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Arrow Cottage
Arrow Cottage 1Arrow Cottage 2Arrow Cottage 3Arrow Cottage 4Arrow Cottage 5Arrow Cottage 6Arrow Cottage 7Arrow Cottage 8Arrow Cottage 9Arrow Cottage 10Arrow Cottage 11Arrow Cottage 12Arrow Cottage 13Arrow Cottage 14Arrow Cottage 15

Boasting a garden, Arrow Cottage provides accommodation in Witton le Wear with access to free WiFi and garden views. The accommodation is 34 km from Newcastle upon Tyne.

The cottage comes with 10 bedrooms, a kitchen with an oven, and a bathroom. Towels and bed linen are available in the cottage.

Durham is 17 km from the cottage. The nearest airport is Newcastle International Airport, 40 km from Arrow Cottage.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Arrow Cottage)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Arrow Cottage)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Arrow Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.